Oglądaj online Zombieland bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Zombieland Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.8/10 (187 510 głosów)

Zombieland Online

Reżyser: Ruben Fleischer
Czas: 88 min
Premiera (Polska): 2009-12-04
Premiera (Światowa): 2009-09-25
Produkcja: USA

Zombieland - Opis filmu online

Film opowiada o dwóch całkowicie różnych od siebie mężczyznach, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie.

Obsada Zombieland

Jesse Eisenberg Columbus
Woody Harrelson Tallahassee
Emma Stone Wichita
Abigail Breslin Little Rock

Opis szczegółowy filmu Zombieland

Film opowiada o dwóch mężczyznach, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Columbus jest słabeuszem, którego przy życiu trzyma tylko paniczny strach, Tallahassee natomiast to wymachujący kałasznikowem, mordujący zombie twardziel, którego celem jest pozbycie się ostatniego żywego trupa z powierzchni ziemi. Kiedy nasi dwaj bohaterowie połączą siły z Wichitą i Little Rock, którzy także odnaleźli specyficzny sposób na przetrwanie chaosu, jedynym co im pozostanie będzie odpowiedź na pytanie: polegać na sobie wzajemnie czy może ostatecznie poddać się zombie.

  • Zombieland (2009) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: