Oglądaj online Wyspa tajemnic bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Wyspa tajemnic Online
Ocena: 8.1/10 (710 835 głosów)

Wyspa tajemnic Online

Tytuł oryginalny: Shutter Island
Reżyser: Martin Scorsese
Czas: 138 min
Premiera (Polska): 2010-03-26
Premiera (Światowa): 2010-02-13
Produkcja: USA
Kategorie: Dramat Thrillery Mystery

Wyspa tajemnic - Opis filmu online

Szeryf federalny Daniels stara się dowiedzieć, jakim sposobem z zamkniętej celi w pilnie strzeżonym szpitalu dla chorych psychicznie przestępców zniknęła pacjentka.

Obsada Wyspa tajemnic

Leonardo DiCaprio Teddy Daniels
Mark Ruffalo Chuck Aule
Ben Kingsley Dr. Cawley
Max von Sydow Dr. Naehring (as Max Von Sydow)

Opis szczegółowy filmu Wyspa tajemnic

Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: