Oglądaj online Toy Story 3 bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Toy Story 3 Online
Ocena: 8.5/10 (199 136 głosów)

Toy Story 3 Online

Reżyser: Lee Unkrich
Czas: 103 min
Premiera (Polska): 2010-06-18
Premiera (Światowa): 2010-06-12
Produkcja: USA

Toy Story 3 - Opis filmu online

Andy idzie na studia, a jego zabawki trafiają do przedszkola. Chudy wraz z przyjaciółmi robi wszystko, by się stamtąd wydostać i wrócić do domu.

Obsada Toy Story 3

Tom Hanks Woody (voice)
Tim Allen Buzz Lightyear (voice)
Joan Cusack Jessie (voice)
Ned Beatty Lotso (voice)

Opis szczegółowy filmu Toy Story 3

Andy stał się już dużym chłopcem i wybiera się na studia. Pragnie zabrać wraz ze sobą swą ulubioną zabawkę z dzieciństwa Kowboja Chudego, a resztę jego podopiecznych mama chłopca postanawia oddać do miejskiego przedszkola. W obawie o los swoich przyjaciół Chudy postanawia ich nie opuszczać. W przedszkolu zabawki nawiązują nowe znajomości, oraz napotykają na niebezpieczeństwo ze strony niesfornych przedszkolaków. Od tej pory Chudy wraz z przyjaciółmi robi wszystko, by się stamtąd wydostać i wrócić do domu.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


OglÄ…dajÄ… nas: