Oglądaj online Star Trek bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Star Trek Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.5/10 (448 083 głosów)

Star Trek Online

Reżyser: J.J. Abrams
Czas: 127 min
Premiera (Polska): 2009-05-08
Premiera (Światowa): 2009-04-06
Produkcja: USA, Germany
Kategorie: Akcji Sci-Fi Przygodowe

Star Trek - Opis filmu online

Początki załogi USS Enterprise. James Kirk i Spock łączą siły, by ocalić swoich przyjaciół przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Obsada Star Trek

Chris Pine Kirk
Zachary Quinto Spock
Leonard Nimoy Spock Prime
Eric Bana Nero

Opis szczegółowy filmu Star Trek

Film "Star Trek" to opowieść o początkach największej przygody wszech czasów, to niezwykła historia podróży młodej załogi na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. W czasie tej wyprawy wypełnionej akcją, humorem, ale też i walką z czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach Jamesa Kirka (Chris Pine), wiecznie spragnionego przygód chłopaka z Iowa, oraz Spocka (Zachary Quinto), którego wychowało społeczeństwo odrzucające wszelkie emocje. Żywioł i rozum. Instynkt i rozsądek. To niezwykłe partnerstwo będzie jedyną siłą, która ocali załogę przed niewyobrażalnym niebezpieczeństwem i pozwoli dotrzeć tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: