Oglądaj online Projekt: Monster bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Projekt: Monster Online
Ocena: 7.1/10 (231 160 głosów)

Projekt: Monster Online

Tytuł oryginalny: Cloverfield
Reżyser: Matt Reeves
Czas: 85 min
Premiera (Polska): 2008-02-01
Premiera (Światowa): 2008-01-16
Produkcja: USA
Kategorie: Horrory Sci-Fi Mystery

Projekt: Monster - Opis filmu online

Nowy Jork zostaje zaatakowany przez ogromnych rozmiarów monstrum. Grupa młodych ludzi próbuje wydostać się z pogrążonego w chaosie miasta.

Obsada Projekt: Monster

Lizzy Caplan Marlena Diamond
Jessica Lucas Lily Ford
T.J. Miller Hudson 'Hud' Platt
Michael Stahl-David Rob Hawkins

Opis szczegółowy filmu Projekt: Monster

W przeddzień wyjazdu do Japonii, Rob (Michael Stahl-David) widzi w zorganizowanym dla niego przez przyjaciół przyjęciu pożegnalnym, możliwość wyznania uczuć i ostatecznego uporządkowania spraw. Jego plan przybiera jednak niespodziewany obrót w chwili, kiedy następuje seria gwałtownych wstrząsów. Uczestnicy przyjęcia zastygają w miejscu oglądając wiadomości informujące o trzęsieniu ziemi, po czym pędzą na dach starając się przyjrzeć zniszczeniom. Na horyzoncie eksploduje kula ognia. Gaśnie światło. Zamieszanie ustępuje miejsca panice, a goście przepychając się w ciemnościach wybiegają na ulicę. Pośród krzyków i nieludzkiego ryku, Rob i jego przyjaciele przemierzają miasto opanowane przez coś z innego świata... Coś przerażającego i potwornego…

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: