Oglądaj online Kowboje i obcy bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Kowboje i obcy Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 6.1/10 (96 345 głosów)

Kowboje i obcy Online

Tytuł oryginalny: Cowboys & Aliens
Reżyser: Jon Favreau
Czas: 118 min
Premiera (Polska): 2011-08-26
Premiera (Światowa): 2011-07-29
Produkcja: USA, India

Kowboje i obcy - Opis filmu online

Mieszkańcy małego miasteczka na Dzikim Zachodzie zostają zaatakowani przez wrogą kosmiczną rasę. Muszą walczyć o przeżycie.

Obsada Kowboje i obcy

Daniel Craig Jake Lonergan
Abigail Spencer Alice
Buck Taylor Wes Claiborne
Matthew Taylor Luke Claiborne (as Matt Taylor)

Opis szczegółowy filmu Kowboje i obcy

Akcja filmu "Kowboje i obcy" rozgrywa się w 1873 roku. Samotny, nieznajomy kowboj Jake (Daniel Craig) przybywa do miasteczka Absolution znajdującego się pośrodku pustkowia. Mieszkańcy nie są zadowoleni z jego wizyty. W tym miejscu obcy nie są mile widziani, a sami mieszkańcy robią tylko to, co rozkaże im pułkownik Dolarhyde (Harrison Ford). W miasteczku niepodzielnie rządzi strach. Jeśli mieszkańcom wydawało się, że wiedzą o nim wszystko, to nadchodzące wydarzenia brutalnie to zmienią. Z nieba przybywają tajemnicze istoty, które zaczynają porywać ludzi. W panice mieszkańcy zwracają się o pomoc do obcego, którego wcześniej odrzucili. Ten wspólnie z Elli (Olivia Wilde) organizuje drużynę, która stanie do walki z kosmicznymi najeźdźcami...

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: