Oglądaj online Juno bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Juno Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.6/10 (318 760 głosów)

Juno Online

Reżyser: Jason Reitman
Czas: 96 min
Premiera (Polska): 2008-04-04
Premiera (Światowa): 2007-09-01
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Juno - Opis filmu online

Ku swojemu ogromnemu zdziwieniu młodziutka Juno (Ellen Page) dowiaduje się, że jest w ciąży. Za radą najlepszej przyjaciółki Lei postanawia znaleźć dla nienarodzonego dziecka bezdzietne małżeństwo, które zgodziłoby się je adoptować. Wkrótce natrafia na pasującą do jej oczekiwań parę, Marka i Vanessę. [opis dystrybutora]

Obsada Juno

Ellen Page Juno MacGuff
Michael Cera Paulie Bleeker
Jennifer Garner Vanessa Loring
Jason Bateman Mark Loring

Opis szczegółowy filmu Juno

Nastolatka Juno przechodzi inicjację seksualną z najlepszym przyjacielem Bleekerem. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Za radą swojej najlepszej przyjaciółki Lei decyduje się oddać dziecko do adopcji jakiejś miłej rodzinie, która zapewni mu wspaniały dom. Szybko znajduje ludzi odpowiadających jej życzeniom - małżeństwo Loringów, Vanessę i Marka. Ciąża staje się dla Juno nieoczekiwanie szybką podróżą w dorosłość. Nastolatka przeradza się w kobietę i zaczyna doceniać przyjaźń i miłość, a także doceniać to co ma i odnajdywać w swoim życiu najważniejsze wartości.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: