Oglądaj online Jestem Bogiem bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Jestem Bogiem Online
Ocena: 7.5/10 (390 113 głosów)

Jestem Bogiem Online

Tytuł oryginalny: Limitless
Reżyser: Neil Burger
Czas: 105 min
Premiera (Polska): 2011-04-01
Premiera (Światowa): 2011-03-08
Produkcja: USA
Kategorie: Sci-Fi Thrillery Mystery

Jestem Bogiem - Opis filmu online

Eddie Morra jest niespełnionym, pogrążonym w depresji pisarzem. Eksperymentalny narkotyk NZT zamienia go w geniusza i człowieka sukcesu.

Obsada Jestem Bogiem

Bradley Cooper Eddie Morra
Robert De Niro Carl Van Loon
Abbie Cornish Lindy
Andrew Howard Gennady

Opis szczegółowy filmu Jestem Bogiem

Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy...

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


OglÄ…dajÄ… nas: