Oglądaj online Iluzjonista bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Iluzjonista Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.6/10 (222 587 głosów)

Iluzjonista Online

Tytuł oryginalny: L'illusionniste
Reżyser: Sylvain Chomet
Czas: 80 min
Premiera (Polska): 2007-03-30
Premiera (Światowa): 2006-04-27
Produkcja: UK, France
Kategorie: Komedie Dramat Animacje

Iluzjonista - Opis filmu online

Francuski iluzjonista wyjeżdża do Edynburga, próbując ratować podupadającą karierę. Zaprzyjaźnia się z młodą dziewczyną, która wierzy, że jego sztuczki to prawdziwa magia.

Obsada Iluzjonista

Jean-Claude Donda The Illusionist / French Cinema Manager (voice)
Eilidh Rankin Alice (voice)
Duncan MacNeil Additional Voices (voice)
Raymond Mearns Additional Voices (voice)

Opis szczegółowy filmu Iluzjonista

Historia rozgrywa się w Edynburgu lat 50-tych XX wieku. Głównym bohaterem jest iluzjonista przedstawiający się na plakatach, jako Tatischeff (oryginalne nazwisko Tatiego). Film przedstawia historię starzejącego się artysty music-hallowego, którego paryska kariera dobiegła końca. Zmuszony jest więc podróżować bez przerwy pomiędzy miastami i wsiami, aby prezentować swój numer magiczny w podrzędnych barach i parkach. W prowincjonalnej Szkocji spotyka młodą dziewczynę – Alice, która posiadając w sobie zachwyt i naiwność dziecka, całkowicie wierzy w jego sztuczki. Iluzjonista, czując ponownie misję uprawianego zawodu, zaczyna starać się w swoich występach, aby ją uszczęśliwić. A ona obdarza go coraz większym zachwytem. Za słowami reżysera: "to nie jest romans, to bardziej relacja, jak pomiędzy ojcem a córką".

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: