Oglądaj online Helikopter w ogniu bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Helikopter w ogniu Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.75/10 (231 855 głosów)

Helikopter w ogniu Online

Tytuł oryginalny: Black Hawk Down
Reżyser: Ridley Scott
Czas: 144 min
Premiera (Polska): 2002-03-22
Premiera (Światowa): 2001-12-18
Produkcja: USA

Helikopter w ogniu - Opis filmu online

Oparty na faktach film opowiada o nieudanej akcji amerykańskiego oddziału 120 Delta, który miał za zadanie porwać dwóch poruczników zbuntowanych wojsk Somalii.

Obsada Helikopter w ogniu

Josh Hartnett Eversmann
Ewan McGregor Grimes
Tom Sizemore McKnight
Eric Bana Hoot

Opis szczegółowy filmu Helikopter w ogniu

Film oparty na faktach, opowiada historię operacji wojskowej przeprowadzonej przez siły amerykańskie na terenie Somalii. Elitarna jednostka ma za zadanie porwać dwóch przywódców zbuntowanych Somalijczyków. Prosta akcja przewidziana na 30 minut, a jednak coś idzie nie tak jak powinno... Zostają zestrzelone 2 amerykańskie helikoptery. I tu zaczynają się kłopoty, bo okazuje się, że jednostki wysłane na ratunek zestrzelonym żołnierzom mają przeciwko sobie dobrze uzbrojony tłum Somalijczyków broniących swojego terytorium przed obcą interwencją.

  • Helikopter w ogniu / Black Hawk Down (2001) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: