Oglądaj online Epoka lodowcowa bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Epoka lodowcowa Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.6/10 (227 991 głosów)

Epoka lodowcowa Online

Tytuł oryginalny: Ice Age
Reżyser: Chris Wedge
Czas: 81 min
Premiera (Polska): 2002-06-07
Premiera (Światowa): 2002-03-12
Produkcja: USA

Epoka lodowcowa - Opis filmu online

W czasie wielkiej migracji zwierząt tygrys szablozębny, mamut i leniwiec starają się oddać ludzkie dziecko jego plemieniu.

Obsada Epoka lodowcowa

Ray Romano Manfred (voice)
John Leguizamo Sid (voice)
Denis Leary Diego (voice)
Goran Visnjic Soto (voice)

Opis szczegółowy filmu Epoka lodowcowa

Akcja dzieje się podczas wielkiej migracji zwierząt 20000 lat temu. Jak się okazuje można się sprzeciwiać ogólnym trendom migracyjnym (tak jest w przypadku mamuta Manfreda - alias "Maniuś") albo można się spóźnić (leniwiec Sid). Tak poznaje się para zwierzaczków, która podczas swojej wędrówki ratuje ludzkie dziecko i postanawia się nim zaopiekować. Po jakimś czasie dołącza do nich tygrys szablozęby Diego, który próbuje im odebrać dziecko. Tak rozpoczyna się fantastyczna podróż tej trójki, która zaczyna się ze sobą powoli zaprzyjaźniać. Podróż przypada na okres zlodowacenia lądów, a to jest dla nich dodatkową motywacją do pośpiechu i do wspólnego "radzenia" sobie z problemami.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: