Oglądaj online Dystrykt 9 bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Dystrykt 9 Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 7.55/10 (520 331 głosów)

Dystrykt 9 Online

Tytuł oryginalny: District 9
Reżyser: Neill Blomkamp
Czas: 112 min
Premiera (Polska): 2009-10-09
Premiera (Światowa): 2009-08-13
Produkcja: USA, New Zealand, Canada, South Africa

Dystrykt 9 - Opis filmu online

Obcy, którzy przybyli na Ziemię 28 lat wcześniej, przetrzymywani są w zamkniętych obozach. Prywatna spółka postanawia wykorzystać ich do stworzenia broni masowego rażenia.

Obsada Dystrykt 9

Sharlto Copley Wikus Van De Merwe
Jason Cope Grey Bradnam - UKNR Chief Correspondent / Christopher Johnson
Nathalie Boltt Sarah Livingstone - Sociologist
Sylvaine Strike Dr Katrina McKenzie

Opis szczegółowy filmu Dystrykt 9

28 lat temu obcy przybywają na Ziemię. Ludzie oczekują na wrogi atak lub olbrzymi postęp technologiczny. Nic z tych rzeczy. Obcy stają się uchodźcami. Zostają osadzeni w prowizorycznej południowoafrykańskiej dzielnicy - "Dystrykcie 9", póki państwa świata nie zadecydują, co z nimi zrobić. Teraz cierpliwość w związku z sytuacją obcych wyczerpała się. Kontrolę nad nimi zlecono Multi-National United (MNU), prywatnej spółce nie dbającej o ich dobro - otrzymają ogromne zyski za zmuszenie ich do stworzenia niesamowitej broni. Jak dotąd zawodzą. Uruchomienie broni wymaga DNA obcych. Napięcie między cudzoziemcami a ludźmi osiąga punkt krytyczny. Wikus Van De Merwe (Sharlto Copley) znajduje tajemniczy wirus, który zaczyna zmieniać jego DNA. Wikus szybko zostaje najbardziej zaszczutym człowiekiem na świecie, jak również najcenniejszym - jest kluczem do odkrycia tajemnic obcej technologii. Zostaje porzucony przez przyjaciół. Jest tylko jedno miejsce, gdzie może się ukryć: "Dystrykt 9".

  • Dystrykt 9 / District 9 (2009) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: