Oglądaj online Awatar bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Awatar Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 8.0/10 (422 789 głosów)

Awatar Online

Tytuł oryginalny: Avatar
Reżyser: James Cameron
Czas: 162 min
Premiera (Polska): 2010-08-27
Premiera (Światowa): 2009-12-10
Produkcja: USA, UK

Awatar - Opis filmu online

Jake, sparaliżowany były komandos, zostaje wysłany z misją na planetę Pandora. Na miejscu zaprzyjaźnia się z lokalną społecznością i postanawia jej pomóc.

Obsada Awatar

Sam Worthington Jake Sully
Zoe Saldana Neytiri (as Zoë Saldana)
Sigourney Weaver Grace
Stephen Lang Colonel Miles Quaritch

Opis szczegółowy filmu Awatar

Długo oczekiwany film Jamesa Camerona zrealizowany z wielkim rozmachem porównywalnym do "Titanica". Szacowany budżet na poziomie 237 milionów dolarów daje mu trzecie miejsce pod tym względem w historii kina. "Avatar" został wykonany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D i zupełnie nowej technice 3D. Zdjęcia do filmu zostały wykonane w 2007 roku, natomiast na postprodukcję przeznaczono dwa lata. "Avatar" opowiada historię sparaliżowanego byłego komandosa, który dostajee szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym o nazwie Avatar. W rolach głównych między innymi Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: