Oglądaj online 8 Mila bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

8 Mila Online
('HdPlayer', 'product,onlineBtn');"> Oglądaj
Ocena: 6.9/10 (134 961 głosów)

8 Mila Online

Tytuł oryginalny: 8 Mile
Reżyser: Curtis Hanson
Czas: 110 min
Premiera (Polska): 2003-01-17
Premiera (Światowa): 2002-09-08
Produkcja: USA, Germany
Kategorie: Dramat Muzyczne

8 Mila - Opis filmu online

Młody chłopak z Detroit, Jimmi, ledwie wiąże koniec z końcem. Jego marzeniem jest nagranie własnej płyty i kariera rapera.

Obsada 8 Mila

Eminem Jimmy 'B-Rabbit' Smith
Kim Basinger Stephanie Smith
Mekhi Phifer David 'Future' Porter
Brittany Murphy Alex

Opis szczegółowy filmu 8 Mila

Tytułowa 8 mila to ulica Detroit, wyznaczająca granicę między miastem a przedmieściami. Jest to niewidzialny mur dzielący społeczność białych i czarnych, bogactwo i nędzę. Biednym trudno przedrzeć się na drugą stronę. Jimmy Smith Jr. , zwany przez przyjaciół "Rabbit", coś o tym wie. Chłopak mieszka w starej przyczepie samochodowej razem z matką i młodszą siostrą. Za dnia haruje w fabryce i ledwie wiąże koniec z końcem. Nocą włóczy się z kumplami po hiphopowych klubach, gdzie najlepsi raperzy staczają pojedynki na rymy. Jimmy jest w tym niezły, ale wie o tym wyłącznie jego załoga. pierwszy występ królika kończy się totalną porażką , ale mimo to nie przestaje on marzyć o nagraniu własnej płytki

  • 8 Mila / 8 Mile (2002) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres , wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012


Oglądają nas: